KONST / Litografier / Färglitografier 10884595
nr 1088 4595
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografier, 2 st, Peter Dahl (f. 1934), ej signerad, motivet: 30x22
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:36:23
800 kr
Peter Dahl (f. 1934)